Entrostop

Entrostop

Entrostop yra vaistų, skirtų viduriavimui gydyti, prekės ženklas. Rinkoje laisvai parduodami dviejų tipų Entrostop produktai, būtent Entrostop ir Child Entrostop. Entrostop sudėtyje yra 650 mg atapulgito ir 50 mg pektino, kuris sugeria toksinus ir bakterijas, sukeliančias viduriavimą žarnyne. Be to, šis vaistas taip pat gali sumažinti išsiskiriančio skysčių kiekį ir sumažinti tuštinimąsi, taip sumažinant skundus dėl pilvo skausmo. Kitas Entrostop, Entrostop Anak yra augalinis produktas, kurio sudėtyje yra gvajavos lapų ekstrakto, kamelija žaliosios arbatos lapeliai, raudonasis imbieras ir ciberžolės ekstraktas. Vaikų viduriavimą dažniausiai sukelia rotavirusinė infekcija, o esant rotavirusinei infekcijai nerekomenduojama skirti viduriavimą mažinančių vaistų. Dehidratacijos prevencija geriant skysčius yra pagrindinis rotavirusinės infekcijos gydymo būdas.

Koks narkotikas Entrostop?

Grupė Antidiarėjinis
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai
  • Įveikti viduriavimą
  • Mažina lydinčius pilvo skausmo simptomus
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas. Nors Entrostop turinys nėra suskirstytas į kategorijas, organizmas nepasisavinamas, todėl manoma, kad jis neturi tiesioginio poveikio vaisiui gimdoje ir žindomiems kūdikiams. Nėščioms ir žindančioms moterims rekomenduojama prieš vartojant Entrostop pasitarti su gydytoju.
Vartoja Suaugusieji ir vyresni nei 6 metų vaikai
Vaisto forma Gerti tabletę

Įspėjimas:

  • Prieš skirdami Entrostop vyresniems nei 60 metų žmonėms ir vaikams iki 12 metų, pasitarkite su gydytoju.
  • Nenaudokite Entrostop, jei esate alergiškas vienam iš jo sudedamųjų dalių. Būkite atsargūs vartodami Entrostop, jei esate alergiškas obuoliams ir apelsinams, nes galbūt esate alergiškas vaisiuose esančiam pektinui.
  • Pasitarkite su gydytoju, jei vartojate kitus vaistus, įskaitant vaistažoles, kad išvengtumėte sąveikos ar šalutinio poveikio. Nenutraukite, nedėkite arba nemažinkite dozių be gydytojo nurodymų.

Entrostop dozė

Entrostop dozė yra 2 tabletės suaugusiems kiekvienam tuštinantis, kol viduriavimas sustos. Attapulgite gali būti skiriama iki 8400 mg per parą ir 20 gramų pektino per dieną. Jei simptomai nesumažėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Teisingai valgykite Entrostop

Vartokite Entrostop pagal naudojimo taisykles, nurodytas ant pakuotės arba pagal gydytojo nurodymus. Šis vaistas paprastai vartojamas po tuštinimosi, tiek prieš valgį, tiek po jo. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją. Gydymo metu rekomenduojama didinti skysčių vartojimą, kad būtų išvengta dehidratacijos. Laikykite Entrostop vėsioje, sausoje ir vėsioje vietoje kambario temperatūroje. Taip pat laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, kad jų netyčia nesuvartotų.

Entrostop sąveika su kitais vaistais

Entrostop gali sumažinti triheksifenidilo vaistų, eltrombopago, deferasirokso ir deferiprono, geležį surišančių vaistų, digoksino ir lovastatino cholesterolio vaistų, vartojamų kartu, absorbciją organizme. Norint išvengti šios sąveikos, rekomenduojama padaryti 2 valandų pertrauką. Entrostop taip pat gali sustiprinti opioidinių skausmą malšinančių vaistų, tokių kaip oksikodonas, morfinas, ir vaistų nuo kosulio, kurių sudėtyje yra kodeino, poveikį vidurių užkietėjimui. Entrostop taip pat gali sumažinti tetraciklino antibiotikų, taip pat chlorokvino ir hidroksichlorokvino vaistų nuo maliarijos veiksmingumą.

Entrostop šalutinis poveikis

Toliau pateikiami keli galimi šalutiniai poveikiai, kurie gali atsirasti pavartojus Entrostop:

  • Vidurių užkietėjimas.
  • Išsipūtęs.
  • Skrandžio skausmai.
  • Pykinimas.
  • Skrandžio spazmai.

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei šie šalutiniai poveikiai nepagerėja arba pasireiškė alerginė reakcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *