Pateikiame sąrašą būdų, kaip lubrikantas gali tapti jūsų naujuoju BFF, kai kalbama apie žaismingus šėlsmus ir įspūdingą seksą.
1. Jus ištinka sausas laikotarpis.
Daug moterų gauti makšties sausumą. Tiesą sakant, hormoniniai pokyčiai menstruacinio ciklo metu gali turėti įtakos tepimui. Šiek tiek lubrikanto gali nueiti ilgą kelią iki patogesnės seksualinės patirties, jau nekalbant apie itin malonią. Pirmyn ir lyti.
2. Jūs net neįsivaizdavote, kad jis toks didelis.
Jo pėdos yra mažos, bet nieko daugiau? Jokiu problemu. Lubrikantas gali padėti numalšinti skausmą iš sekso su gerai aprūpintu partneriu ir įvertinkite kiekvieną centimetrą.
3. Esate pasirengę naujam pojūčiui.
Nors sekso metu nesate išsausėjęusi, galite būti nusiteikę kažkam naujam. Su tiek daug veislių padidinkite savo malonumą, išeikite iš komforto zonos ir eikite į savo. Jūsų partneris nė kiek neprieštaraus.
4. Jaučiatės įgalinti.
Nėra nieko seksualiau už moterį, kuri žino, ko nori. Būti savo paties gynėju to, ko norite ir ko reikia su savo partneriu, yra nepaprastai karšta. Vis daugiau moterų kalbant apie seksą, tam tikra perkamoji galia yra tinkama.
5. Turite laiko, kurio man labai reikia.
Skirti laiko ir šiek tiek pasirūpinti savimi? Maksimaliai padidinkite masturbaciją naudodami lubrikantą ir stebėkite, kur jis buvo visą gyvenimą. Prašom.
Šaltinis K-Y.Com
Visuomenės sveikatos specialistė ir seksualinės sveikatos švietėja, besispecializuojanti reprodukcinės sveikatos ir intymių santykių srityje. Ji rašo straipsnius, skirtus padėti žmonėms suprasti ir puoselėti savo seksualinę gerovę, atsakant į svarbiausius klausimus apie kūną, emocijas ir santykius.
Greta baigė visuomenės sveikatos studijas Vilniaus universitete, o savo magistro laipsnį įgijo Londono higienos ir tropinės medicinos mokykloje (LSHTM), kur specializavosi seksualinės ir reprodukcinės sveikatos programų kūrime. Studijų metu ji dirbo su įvairiais projektais, kurių tikslas – skatinti atvirą diskusiją apie seksualinę sveikatą bei švietimą.
Greta tiki, kad seksualinė sveikata yra svarbi visapusiškos gerovės dalis, todėl savo straipsniuose ji pateikia praktišką ir moksliškai pagrįstą informaciją. Ji rašo apie įvairias temas: nuo kontracepcijos ir lytiniu keliu plintančių ligų profilaktikos iki emocinės intymumo svarbos ir sveikų santykių ugdymo.
Be straipsnių rašymo, Greta veda seminarus ir mokymus apie seksualinę sveikatą bei aktyviai dalyvauja diskusijose, siekdama sumažinti visuomenėje vyraujančius tabu. Kai ji nekuria edukacinio turinio, Greta mėgsta tyrinėti pasaulį, užsiimti joga ir tobulinti savo žinias apie žmogaus psichologiją bei gerovę.